Про лабораторію

• Відкрита лабораторія електроніки Лампа

Ми — відкрита лабораторія створена у Київському Політехнічному Інституті імені Ігоря Сікорського на базі кафедри Конструювання електронно-обчислювальної апаратури

Відвідування лабораторії і користування обладнанням безкоштовне!

Лабораторія працює в напрямках освіти і прототипування. На нашому обладнанні ви можете вивчати всі напрямки сучасної електроніки з використанням онлайн курсів та відео лекцій. Також ви маєте можливість користуватися приладами лаби для створення прототипів власних розробок.

Щоб скористатися обладнанням — оберіть необхідні прилади зі списку, прийдіть в години роботи лабораторії та попросіть лаборанта надати вам необхідне обладнання. По завершенню роботи повертаєте прилади лаборантові. Просимо з розумінням поставитися, якщо лаборант попросить ваші контактні дані для звітності про відвідувачів.

Короткий Євген

Засновник. Загальна координація роботи лабораторії