Про лабораторію

• Відкрита лабораторія електроніки Лампа

Ми — відкрита лабораторія створена у Київському Політехнічному Інституті імені Ігоря Сікорського на базі кафедри Конструювання електронно-обчислювальної апаратури

Відвідування лабораторії і користування обладнанням безкоштовне!

Лабораторія працює в напрямках освіти і прототипування. На нашому обладнанні ви можете вивчати всі напрямки сучасної електроніки з використанням онлайн курсів та відео лекцій. Також ви маєте можливість користуватися приладами лаби для створення прототипів власних розробок.

Щоб скористатися обладнанням — оберіть необхідні прилади зі списку, прийдіть в години роботи лабораторії та попросіть лаборанта надати вам необхідне обладнання. По завершенню роботи повертаєте прилади лаборантові. Просимо з розумінням поставитися, якщо лаборант попросить ваші контактні дані для звітності про відвідувачів.

Короткий Євген

Засновник. SDR, DSP, FPGA, Verification, RF

Дем'янчук Тарас

Керівник лабораторії (пн, вт). Основи SDR та DSP, FPGA, 3D друк